Samsung AC071TNXDKG/EU beltéri egység
Tulajdonságok:
- Háromlépcsős hűtés: Gyorshűtés, Páramentesítés és WindFree™ üzemmód
- Wi-Fi vezérlés Samsung SmartThings és Bixby hangvezérléssel (opcionális)
- Easy Filter Plus szűrő
- Alaptartozék: Infravörös vezeték nélküli távirányító (AR-EH03E)
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 88 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 1055 x 299 x 215 |
| Beltéri súly (kg) | 12.7 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 44/39/35 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.4 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 7.1 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BNAPKG/EU beltéri egység
7,1 kW-os WindFree™ oldalfali beltéri egység inverteres
309.871 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BNCPKG/EU beltéri egység
7,1 kW-os Mennyezet alatti beltéri egység
307.551 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071RNCDKG/EU beltéri egység
7,1 kW-os mennyezet alatti flexi beltéri egység
307.551 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052BNLDKG/EU légcsatornázható beltéri egység
5,0 kW-os közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
301.503 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035RNJDKG/EU beltéri egység
3,5 kW-os konzol (parapet, padlón álló) beltéri egység
301.503 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035BNJPKG/EU konzol beltéri egység
3,5 kW-os konzol (parapet, padlón álló) beltéri egység
301.503 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035RN1DKG/EU beltéri egység
3,5 kW-os WindFree™ 1-utas kazettás beltéri egység
301.172 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071RNNDKG/EU beltéri egység
6,8 kW-os WindFree™ 4-utas 600x600 kazettás beltéri egység
300.854 Ft