Samsung AC052TNXDKG/EU beltéri egység
Tulajdonságok:
- Háromlépcsős hűtés: Gyorshűtés, Páramentesítés és WindFree™ üzemmód
- Wi-Fi vezérlés Samsung SmartThings és Bixby hangvezérléssel (opcionális)
- Easy Filter Plus szűrő
- Alaptartozék: Infravörös vezeték nélküli távirányító (AR-EH03E)
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 64 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 1055 x 299 x 215 |
| Beltéri súly (kg) | 11.7 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 42/37/32 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 3.9 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.2 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Teljesítmény hűtés! | 5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC052BNAPKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os WindFree™ oldalfali beltéri egység inverteres
269.580 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC026BNLDKG/EU légcsatornázható beltéri egység
2,6 kW-os alacsony ESP légcsatornázható beltéri egység
279.251 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035BNMPKG/EU légcsatornázható beltéri egység
3,5 kW-os Közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
284.340 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035RNMDKG/EU beltéri egység
3,5 kW-os alacsony ESP légcsatornázható beltéri egység
284.340 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC026RN1DKG/EU beltéri egység
2,6 kW-os WindFree™ 1-utas kazettás beltéri egység
285.236 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035BNLDKG/EU légcsatornázható beltéri egység
3,5 kW-os alacsony ESP légcsatornázható beltéri egység
287.138 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052RNNDKG/EU beltéri egység
5 kW-os WindFree™ 4-utas 600x600 kazettás beltéri egység
250.386 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052BNNPKG/EU kazettás beltéri egység
5,0 kW-os WindFree™ 4-utas 600x600 kazettás beltéri egység
250.386 Ft