Samsung AC100BN4PKG/EU kazettás beltéri egység
Tulajdonságok:
- Kétlépcsős hűtés: Gyorshűtés és WindFree™ hűtés
- Beépített cseppvízszivattyú (750 mmH₂O)
- Négyirányú levegőbefúvás külön-külön állítható lamellákkal
- Működési tartomány: Hűtés -20~52 °C; Fűtés -25~24 °C
- Lamellaszög: 34°-68°; Lamellaszélesség: 84 mm
- Beépített páratartalom érzékelő
- Magas mennyezeti üzemmód 4,6 m-es magasságig (12,8-14,0), 3,9 m (11,2), 3,5 m (4,5-9,0)
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 840 x 288 x 840 |
| Beltéri súly (kg) | 21.5 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 44/39/33 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A++ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.8 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 11.2 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 10 |
| Teljesítmény hűtés! | 10kW |
| Teljesítmény hűtés | 10 kW |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC100RN4DKG/EU beltéri egység
10,0 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
383.346 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100BNMPKG/EU légcsatornázható beltéri egység
10,0 kW-os Közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
382.717 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC100RNMDKG/EU beltéri egység
10,0 kW-os közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
382.717 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071BN4PKG/EU kazettás beltéri egység
7,1 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
358.112 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071RN4DKG/EU beltéri egység
7,1 kW-os WindFree™ 4-utas kazettás beltéri egység
358.112 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC120RNMDKG/EU beltéri egység
12,0 kW-os közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
411.015 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC120BNMPKG/EU légcsatornázható beltéri egység
12,1 kW-os Közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
411.015 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052RNJDKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os konzol (parapet, padlón álló) beltéri egység
349.557 Ft