Samsung AC026BNLDKG/EU légcsatornázható beltéri egység
Tulajdonságok:
- Inverteres motorral hajtott, 40 Pa-ig állítható ventilátor
- Csak 200 milliméteres vastagság
- Opcionális beépíthető/kihelyezett cseppvízszivattyú (750 mm H₂O)
- Antibakteriális szűrő
- S-Plasma ionizátor (opcionális)
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 30 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 900 x 199 x 440 |
| Beltéri súly (kg) | 18.2 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 32/27/23 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.2 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3.3 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.6 |
| Teljesítmény hűtés! | 2.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 2.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC035BNMPKG/EU légcsatornázható beltéri egység
3,5 kW-os Közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
284.340 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035RNMDKG/EU beltéri egység
3,5 kW-os alacsony ESP légcsatornázható beltéri egység
284.340 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC026RN1DKG/EU beltéri egység
2,6 kW-os WindFree™ 1-utas kazettás beltéri egység
285.236 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035BNLDKG/EU légcsatornázható beltéri egység
3,5 kW-os alacsony ESP légcsatornázható beltéri egység
287.138 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052TNXDKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os WindFree™ oldalfali beltéri egység
269.580 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052BNAPKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os WindFree™ oldalfali beltéri egység inverteres
269.580 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052RNCDKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os mennyezet alatti flexi beltéri egység
290.327 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052BNCPKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os Mennyezet alatti beltéri egység
290.327 Ft