Samsung AC052BNCPKG/EU beltéri egység
Tulajdonságok:
- Vízszintes telepítés
- Levegőbefúvás egy állítható lamellán keresztül; Lamellaszög: 4°-45°
- Hosszú élettartalmú, mosható, HD 40 szűrő
- Működési tartomány: Hűtés -20~52 °C; Fűtés -25~24 °C
Paraméterek
| Beltéri méret (mm) | 1350 x 235 x 675 |
| Beltéri súly (kg) | 33 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 38/35/32 |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.8 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 6 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 5 |
| Teljesítmény hűtés! | 5kW |
| Teljesítmény hűtés | 5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC052RNCDKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os mennyezet alatti flexi beltéri egység
290.327 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035BNLDKG/EU légcsatornázható beltéri egység
3,5 kW-os alacsony ESP légcsatornázható beltéri egység
287.138 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC026RN1DKG/EU beltéri egység
2,6 kW-os WindFree™ 1-utas kazettás beltéri egység
285.236 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035RNMDKG/EU beltéri egység
3,5 kW-os alacsony ESP légcsatornázható beltéri egység
284.340 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035BNMPKG/EU légcsatornázható beltéri egység
3,5 kW-os Közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
284.340 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052RNMDKG/EU beltéri egység
5,0 kW-os közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
298.314 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC052BNMPKG/EU légcsatornázható beltéri egység
5,0 kW-os Közepes ESP légcsatornázható beltéri egység
298.314 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC071RNNDKG/EU beltéri egység
6,8 kW-os WindFree™ 4-utas 600x600 kazettás beltéri egység
300.854 Ft