Samsung AC035TNXDKG/EU beltéri egység
Tulajdonságok:
- Háromlépcsős hűtés: Gyorshűtés, Páramentesítés és WindFree™ üzemmód
- Wi-Fi vezérlés Samsung SmartThings és Bixby hangvezérléssel (opcionális)
- Easy Filter Plus szűrő
- Alaptartozék: Infravörös vezeték nélküli távirányító (AR-EH03E)
Paraméterek
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 820 x 299 x 215 |
| Beltéri súly (kg) | 9.1 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 40/34/28 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Hasonló termékek
Gyártó: Samsung
Samsung AC035BNAPKG/EU beltéri egység
3,5 kW-os WindFree™ oldalfali beltéri egység inverteres
214.127 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035BNNPKG/EU kazettás beltéri egység
3,5 kW-os WindFree™ 4-utas 600x600 kazettás beltéri egység
210.598 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC035RNNDKG/EU beltéri egység
3,5 kW-os WindFree™ 4-utas 600x600 kazettás beltéri egység
210.598 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC026TNXDKG/EU beltéri egység
2,6 kW-os WindFree™ oldalfali beltéri egység
191.149 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC026BNAPKG/EU beltéri egység
2,6 kW-os WindFree™ oldalfali beltéri egység inverteres
191.149 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC026BNJPKG/EU konzol beltéri egység
2,6 kW-os konzol (parapet, padlón álló) beltéri egység
243.223 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC026RNJDKG/EU beltéri egység
2,6 kW-os konzol (parapet, padlón álló) beltéri egység
243.223 Ft
Gyártó: Samsung
Samsung AC026BNNPKG/EU kazettás beltéri egység
2,6 kW-os WindFree™ 4-utas 600x600 kazettás beltéri egység
181.484 Ft